Degustacja dla Klienta

Pytaj o nasze wypieki w Twoim sklepie!

Spytaj w Twojej okolicy o nasze wypieki, w sklepie w którym często robisz codzienne zakupy, kupując bułki na śniadanie, kołaczyka do kawy, bądź jakieś ciasteczko do popołudniowego odpoczynku.
Jest spora szansa, że do Twojego osiedlowego sklepu już dostarczamy nasze wyroby. Jednak jeśli nie zauważasz naszych wypieków na żadnej z półek, zapytaj o
nasze produkty sprzedawcę! Jest duże prawdopodobieństwo, że zaczniemy dostarczać nasze wyroby właśnie do sklepu, blisko Twojego domu.
Możesz wykonać również do nas telefon, w którym sklepie chciałbyś, aby nasze wypieki były dostarczane.
Postaramy się spełnić Twoje oczekiwanie!

 

Prowadzisz swój sklep? – Zadzwoń do nas!

Jeśli prowadzisz swój własny sklep i chcesz otrzymywać wypieki na najwyższym poziomie, tradycyjne, bez polepszaczy, wystarczy abyś sięgnął po telefon i wykręcił do nas numer. Nasz manager podjedzie pod wskazany adres i przy pysznym ciastku omówi z Państwem szczegóły.

Wykonamy w Twoim sklepie specjalnie przygotowaną degustację!

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, nasza rodzinna cukiernia zapewnia całodzienną degustację w Pańskim sklepie przygotowaną specjalnie dla Twojego klienta!
Zależy nam, aby nabywca mógł spróbować i od razu ocenić smak naszych wypieków, a jeśli mu zasmakuje – na co bardzo liczymy, od razu może wziąć nasz wyrób do popołudniowej kawy.
Ważne jest dla nas, aby klient miał szansę spróbowania naszych wypieków przed zakupem, wtedy jest pewność, że smakuje i nie bierze niczego “w ciemno”.

Gdzie znaleźć nasze produkty ?

Nasza firma znajduje się przy ulicy Reymonta 76, to tutaj nasi pasjonaci cukiernictwa tworzą dla Państwa najlepsze wypieki w postaci przeróżnych ciast, kołaczyków zwanych również w innych częściach Polski drożdżówkami
bądź plackami, pączków- na które w naszym regionie mówi się kreple, a smażone są na smalcu, tradycyjnego kołocza śląskiego
z dodatkiem prawdziwego masła, a także pieczywa na naturalnym zakwasie.
Poza głównym punktem przy ul. Reymonta, nasze sklepy znajdują się również przy ul. Orzepowickiej ( naprzeciw lidla, obok bloku 20)
oraz przy ul. Chabrowej (obok bloku 30).

Ciasta, które możesz u nas znaleźć to między innymi:

  • tiramisu
  • sernik wiedeński
  • bita śmietana z galaretką
  • w-z
  • kajmakowe
  • wiśniowePo ciężkim dniu, życzylibyśmy sobie, aby Twój wolny czas, osłodziły nasze ciasta, które smakują wyśmienicie w kompozycji z czarną/biała kawą, latte, bądź capuccino.

Wszystkie ciasta deserowe są przedstawione na zdjęciu w naszej galerii.

Znajdą Państwo u nas także szeroki wybór kołaczyków, między innymi:

  • ser
  • mak
  • banan czekolada
  • jabłko – posypka

       Kołaczyk + kakao. Przypomnij sobie chwilę z dzieciństwa i zaserwuj sobie takie śniadanie!        Zapewniamy, że ten smak zabierze Cię do wspaniałych wspomnień

Wszystkie kołaczyki są dostępne na naszej stronie.

Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage na facebook’u oraz instagramie.

Dziękujemy za zaufanie.
Cukiernia u Janusza – uśmiechnij się.

KONTAKT

Cukiernia u Janusza K. Ł. Ciecior
ul. Reymonta 76
44-200 Rybnik

Sekretariat:

tel. 32 42 24 375
kom. 602 500 996

NASZE PUNKTY

RYBNIK
ul. Reymonta 76

RYBNIK
ul. Orzepowicka
(naprzeciw Lidla - obok bloku 20)

RYBNIK
ul. Chabrowa (obok bloku 30)