Święta, święta i po świętach

Ferie !

Dla naszych pociech zaczął się właśnie okres ferii. Niestety zima w naszym mieście nas nie rozpieszcza, dlatego mamy nadzieję, że będziecie mieli okazję spędzić ten czas w górach w okół pięknej śnieżnej otoczki zimowej.

Nasza cukiernia w ferie jest otwarta!

Mimo ferii, nasza cukiernia jest otwarta, także jeśli planujesz jakiś wyjazd, wpadnij najpierw po nasze wypieki na drogę! Doskonale sprawdzi się kołacz śląski z certyfikatem jakości produktu (bez polepszaczy oraz konserwantów), drożdżówki znane u nas jako kołaczyki, pączki czyli kreple, które są bogate w marmoladę wieloowocową, a także sernik wiedeński z dodatkiem brzoskwini oblany na górze pomadą lukrową.

 

Życzymy bezpiecznych ferii!

Życzymy Wam udanych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii dla dzieciaków oraz rodziców, bo jak wiadomo nie tylko najmłodsi, ale także starsi lubią poszusować na nartach czy desce. Bawcie się dobrze, czekamy na Was z niecierpliwością 🙂

 

Dzień Babci i Dziadka

Krótko jeszcze przypominamy o dniu Babci (21.01 -> wtorek) i Dziadka (22.01 -> środa), z tej okazji przygotujemy dla nich specjalne torciki w kształcie serca, które będzie można zamówić! Obserwujcie stronę w przyszłym tygodniu, będzie fota torcika, który będziesz mógł zamówić i podarować swoim ukochanym dziadkom.

Cukiernia u Janusza – uśmiechnij się 🙂

 

KONTAKT

Cukiernia u Janusza K. Ł. Ciecior
ul. Reymonta 76
44-200 Rybnik

Sekretariat:

tel. 32 42 24 375
kom. 602 500 996

NASZE PUNKTY

RYBNIK
ul. Reymonta 76

RYBNIK
ul. Orzepowicka
(naprzeciw Lidla - obok bloku 20)

RYBNIK
ul. Chabrowa (obok bloku 30)