Torty dla dzieci

Dzieci największym skarbem dla rodziców!

Kochani,
jak wiadomo dzieci są największym skarbem dla rodziców, każdy pragnie, aby jego pociecha była najszczęśliwszą osobą na ziemi i wyłapała z dzieciństwa jak najwięcej pozytywnych wspomnień na ich przyszłe dorosłe życie. My również byśmy sobie życzyli, aby dzień który jest dla nich najważniejszy w roku przeżyli jak najlepiej – mowa tutaj jest oczywiście o ich urodzinach. Aby ten szczególny dzień był w pełni spełniony, nie możemy zapominać o kluczowym momencie dziecka – pomyśleniu życzenia i zdmuchnięciu świeczek na torcie. Tutaj z pomocą przychodzą nasi mistrzowie cukiernictwa, którzy z przyjemnością umilą dzień Waszych wspaniałych pociech i przygotują dla nich specjalny tort dla dzieci.

Wybierz swoją ulubioną postać z bajki!

Tort możesz zamówić z ulubioną postacią z bajki. Najpopularniejsze to Król lew, Kraina lodu, Minionki, Zygzak McQueen, Spongebob, Smerfy, Shrek i wiele innych. Może być to także jakaś ulubiona rzecz, np. piłka, rower, motor, autko, autobus, miś. Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzęta wybierz  konia, pieska, kotka lub świnkę – co tylko zapragnie. Możemy przygotować dla Waszych pociech również napis – imię, wiek, bądź życzenia. W grę wchodzą również emotikony (śmiejąca się buźka, pokazująca język) itd.

Inwencje twórczą pozostawiamy Wam oraz Waszym dzieciaczkom. Postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby wywołać uśmiech na Waszej twarzy.

Jaki smak tortu?

Smaki tortów jakie u nas możesz zamówić :
tradycyjna bita śmietana z dodatkiem świeżych, sezonowych owoców : borówka, truskawka, malina. Poza sezonem jest to najczęściej ananas oraz brzoskwinia.

Oczywiście bita śmietana jaka u nas gości jest bez żadnych polepszaczy oraz konserwantów. Dla nas najważniejsza jest jakość- wiadomo, że w dzisiejszym świecie ciężko o produkty, które nie mają substancji niechcianych. Priorytetem dla nas jest, aby dzieci jadły pysznie, kolorowo, ale przede wszystkim zdrowo!

bita śmietana smakowa: malinowa, truskawkowa, czekoladowa – przy wyborze śmietany smakowej nie należy uwzględniać owoców.

 

Nie masz pomysłu na urodziny?

Jeśli nie masz pomysłu na zorganizowanie urodzin, zrób je w rybnickim figloraju! Panie zadbają o każdy szczegół, aby urodziny były na najwyższym poziomie.

Nasza Cukiernia ma zaszczyt wozić tam torty urodzinowe. Dzieci świetnie się bawią, a w chwili przerwy, umila im czas nasza słodkość. Cieszymy się, że możemy chociaż trochę mieć wpływ na uroczystość Waszych dzieci.

 

Jak duży jest tort?

Wielkości naszych tortów :

  • Mały : 12 – 14 porcji
  • Duży : 20 – 22 porcji
  • Maxi : 28 – 30 porcji

 

Kiedy zamówić najpóźniej tort?

Zamówić tort wystarczy dzień wcześniej do godziny 15.00 – osobiście w naszym punkcie, telefonicznie, lub poprzez media społecznościowe – facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych ciast.

Dziękujemy za zaufanie. <3

Cukiernia u Janusza – uśmiechnij się :-).