Torty okolicznościowe – urodzinowe, weselne, dla dzieci, komunijne, na chrzest – Rybnik i okolice

W Piekarni- Cukierni u Janusza w Rybniku codziennie zamówisz najsmaczniejsze torty okolicznościowe w okolicy. Te wyrafinowane wyroby cukiernicze są specjalnością zakładu, który wypieka je już od 30 lat. Na stronie internetowej i katalogach cukierni znajdziesz torty okolicznościowe wszelkiego rodzaju – m.in. torty tradycyjne, torty weselne, torty dla dzieci i najpopularniejsze – torty urodzinowe. Każdy tort w naszej cukierni przygotowany jest z najlepszych składników bez używania gotowych mieszanek, konserwantów i innych sztucznych substancji. Klienci doceniają naturalny smak tortów, a także piękne, ręcznie wykonywane dekoracje. Ma być pysznie, kolorowo, ale także zdrowo! Spróbuj naszych pysznych tortów na zamówienie

Torty urodzinowe na zamówienie

Trudno wyobrazić sobie imprezę urodzinową bez tradycyjnego tortu ze świeczkami, które w kulminacyjnym momencie uroczystości jubilat musi zdmuchnąć, wypowiadając w myślach życzenie. Wspaniałe torty na urodziny dla dziecka bądź osoby dorosłej przygotują dla Państwa cukiernicy z Piekarni – Cukierni u Janusza. Może być to tradycyjne ciasto składające się z biszkoptowych blatów przełożonych puszystym kremem, albo bardziej wyszukana wersja np. tort angielski pokryty gładką masą cukrową. Urodzinowy tort może być przygotowany na indywidualne zamówienie i udekorowany w każdy możliwy sposób – na życzenie Klientów może widnieć na nim liczba oznaczająca wiek jubilata, a także dowolny napis np. 100 lat.

Torty dla dzieci – Rybnik

W ofercie Piekarni-cukierni u Janusza nie mogło zabraknąć specjalnych łakoci dla najmłodszych. Torty dla dzieci przygotowywane są przeważnie z okazji ich urodzin, ale coraz częściej uświetniają także inne uroczystości, w których biorą udział kilkulatkowie. Tego rodzaju ciasta muszą być wyjątkowe, tak jak wyjątkowe są osoby, dla których się je przygotowuje. W dziecięcej wersji torty są przede wszystkim przyrządzane z delikatnych i bezpiecznych składników, a także dekorowane w specyficzny sposób. Dekoracje stanowią najczęściej postacie z bajek, ale mogą być to również wizerunki ulubionych zwierzątek dziecka, czy przedmiotów związanych z jego pasją np. piłka nożna. Zdobienia na tortach dla dzieci wykonuje się ręcznie. W przypadku ciast robionych na zamówienie istnieje możliwość wyboru dekoracji.

Torty weselne – cukiernia w Rybniku

Prawdziwy kunszt cukierniczy mistrzów pracujących w Piekarni-cukierni U Janusza można podziwiać, zamawiając torty na wesele. Tort weselny jest to wypiek o dużych rozmiarach, najczęściej piętrowy, składający się z kilku warstw i pokryty wyrafinowanymi zdobieniami z lukru, masy cukrowej, kremu, owoców itp. Na życzenie Klientów tort może być ozdobiony również specjalnymi dekoracjami np. figurkami młodej pary, kwiatów, gołębi, czy obrączek. Torty weselne na zamówienie przygotowywane są tuż przed uroczystością z najlepszych składników, a także odpowiednio zapakowane, aby podczas wesela zachwycały nie tylko smakiem i świeżością, ale również perfekcyjnym wyglądem. Ten specjalny wypiek można zamówić w dowolnej wielkości w każdym z firmowych punktów cukierni w Rybniku.

Torty komunijne i torty na chrzest

Pierwsza komunia dziecka jest jedną z najważniejszych uroczystości rodzinnych, dlatego wymaga specjalnej oprawy. Od wielu lat w Piekarni-cukierni w Rybniku torty na komunię cieszą się więc szczególną popularnością. Najczęściej są to tradycyjne i bardzo eleganckie torty na podstawie w kształcie koła bądź prostokąta. Z racji większej liczby gości podczas przyjęcia ciasta są większe od standardowych – ich wielkość można uzgodnić podczas składania zamówienia. Aby jak najlepiej nawiązać do uroczystości, torty na pierwszą komunię dekoruje się w specjalny sposób: zwykle pokryte są białą masą, na której umieszczone są symbole komunijne, finezyjne i delikatne dekoracje oraz pamiątkowy napis. W zależności od preferencji Klientów ciasto może być przygotowane w dowolnym stylu np. jako tort rustykalny albo angielski.W ofercie zakładu znaleźć można również inne torty okolicznościowe np. na uroczystość związaną z chrztem dziecka. Jest to najczęściej spotkanie rodzinne odbywające się w domu bądź restauracji. Bez względu na miejsce przyjęcia, warto go uświetnić dekoracyjnym wypiekiem. W Piekarni-cukierni U Janusza cukiernicy przygotowują różnego rodzaju torty na chrzciny. Są to kunsztowne wypieki na zamówienie, które charakteryzują się wyśmienitym smakiem oraz pięknymi zdobieniami. Często umieszczane są nich napisy nawiązujące do uroczystości bądź imię dziecka. W zależności od preferencji Klientów mogą być to eleganckie torty z subtelnymi dekoracjami, bądź torty tradycyjne o swojskim charakterze, przypominające te wypiekane w domu. W Cukierni u Janusza zamówisz najlepsze torty na chrzest i komunię w okolicy!Serdecznie zapraszamy do naszych cukierni w Rybniku i zachęcamy do skosztowania wyśmienitych tortów na zamówienie wychodzących spod ręki naszych mistrzów cukiernictwa. Ten rodzaj wypieku sprawdza się przede wszystkim podczas ważnych uroczystości rodzinnych, dlatego mogą Państwo u nas zamówić torty okolicznościowe na każdą okazję. Warto jednak od czasu do czasu ulec pokusie i zaserwować go bliskim także na co dzień. Wszystkie nasze wypieki smakują wybornie, ponieważ są przygotowywane z sercem i dużą dbałością o szczegóły, także tych dotyczących doboru najlepszych, naturalnych składników.