Torty urodzinowe na zamówienie – Rybnik

 

Żadne przyjęcie urodzinowe nie może odbyć się bez specjalnego na tę okazję tortu urodzinowego. Jako, że w tym szczególnym dniu, najważniejszy jest sam jubilat, tort powinien być dopasowany do jego potrzeb i preferencji – zarówno pod względem smaku tego urodzinowego ciasta, ale też wyglądu. Nasza Cukiernia u Janusza w Rybniku przygotowuje różnego rodzaju torty – począwszy od tradycyjnych, przez torty w stylu angielskim, aż po rustykalne, inaczej nazywane – Naked Cake.

 

tort ania

Jaki tort na urodziny wybrać?

To jaki tort na urodziny wybierzemy, zależy od wielu różnych czynników. Ważny jest przede wszystkim wiek jubilata. Jeżeli poszukujemy tortu dla dzieci, odpowiednie okażą się pyszne torty tradycyjne z wizerunkiem ulubionej postaci bajkowej lub powiązane z hobby małego jubilata. Świetne wrażenie robią także ciasta pokryte masą cukrową i ozdobione cukrowymi figurkami. Masa cukrowa pozwala na utworzenie praktycznie dowolnych kształtów, dlatego jest idealna przy tortach dla najmłodszych, ale także i przy tortach dla starszych jubilatów.

Dla kobiet proponujemy klasyczne, białe torty angielskie przyozdobione różnego rodzaju owocami, kwiatami i innymi, subtelnymi, ręcznie wykonywanymi dekoracjami. Mężczyźni ucieszą się na pewno z zabawnego tortu, nawiązującego do ich hobby, ozdobionego napisem np. życzeniami lub imieniem oraz wiekiem. Dla tych, którzy chcą postawić na oryginalność i zaskoczyć swoich gości, proponujemy torty rustykalne – naked cake, czyli ciasto, przełożone kremem i ozdobione różnymi, świeżymi owocami. Co odróżnia tort rustykalny od klasycznego tortu? W przypadku tortu rustykalnego – inaczej naked cake, ciasto nie jest pokryte wierzchnią warstwą kremu czy lukru, więc możemy zobaczyć dokładnie jego wewnętrzne warstwy z zewnątrz. Trend dopiero nabywa popularności, dlatego jest to świetny pomysł, aby wyróżnić się i zaproponować swoim gościom coś nowego.

Torty urodzinowe powinny dobrze wyglądać i smakować. Smak tortu dobierany jest indywidualnie przez Klienta podczas zamawiania tortu.  Do wypełnienia tortów używamy bitej śmietany – tradycyjnej, malinowej, truskawkowej lub czekoladowej, bądź kremu – waniliowego, kakaowego, waniliowo-kakaowego, orzechowego, truskawkowego, kakaowego. Dla wielbicieli czekolady i wiśni mamy także specjalny tort szwarcwaldzki.


Zamów wymarzony tort na urodziny – Cukiernia u Janusza Rybnik

Aby zamówić tort urodzinowy skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych w Rybniku. Nasze punkty sprzedaży znajdują się przy ul. Reymonta 76, ul. Orzepowickiej i ul. Chabrowej. Zajmujemy się tworzeniem tortów na różne okazje – oprócz tortów urodzinowych, zamówisz u nas także torty na wesele, torty komunijne oraz torty na chrzest, torty artystyczne, okolicznościowe, torty dla dzieci. Zachęcamy także do zapoznania się z resztą naszej oferty. W naszej Piekarni – Cukierni u Janusza w Rybniku dostaniesz świeże pieczywo bez polepszaczy, ciasta deserowe, prawdziwy, tradycyjny kołocz śląski, ciasta drożdżowe, ciastka na wagę, babki, pączki i inne wyroby cukiernicze. Zapraszamy!

Torty urodzinowe – galeria